DEKANIMIZIN 19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ MESAJI
"Türk tarihine altın sayfalar yazdıran gazilerimiz ile şehitlerimizin hatıralarını yüceltmek, onlara olan minnet ve şükran duygularımızı ifade etmek milli bir görevdir."
#19EylülGazilerGünü Kutlu Olsun.
"Türk tarihine altın sayfalar yazdıran gazilerimiz ile şehitlerimizin hatıralarını yüceltmek, onlara olan minnet ve şükran duygularımızı ifade etmek milli bir görevdir."
#19EylülGazilerGünü Kutlu Olsun.